Detektory deszczu

Hunter RAIN-CLIK


Niezawodny Czujnik deszczu z automatycznym wyłącznikiem. 

Czujnik Rain-ClickTM montowany jest w celu wyłączania systemu nawadniania, podczas opadu deszczu. Większość detektorów deszczu działa z dużym opóźnieniem od wystąpienia opadu, marnując wodę i pieniądze użytkownika. Jedynie Rain-ClickTM firmy Hunter ze swym wyjątkowo czułym systemem Quick ResponseTM (szybką odpowiedzią) wyłącza system nawadniania w najkrótszym czasie, od momentu pojawienia się deszczu. Konstrukcja modułowa, umożliwia prosty i szybki montaż. Opatentowany mechanizm czujników nie wymagający utrzymania konserwacji.

Wyjątkowy system Quick ResponseTM Wysoka czułość urządzenia

Zmienne ustawienia otworów wentylacyjnych
Umożliwia regulację czasu ponownego włączenia systemu

Toro RainSensor™ 

 

 

Do ogrodów przydomowych i obiektów komercyjnych. Wyłącznik RainSensor automatycznie wyłącza nawadnianie gdy pada deszcz. W połączeniu z funkcjami oszczędzania wody dostępnymi w sterownikach, wyłącznik RainSensor sprawił, że zarządzanie gospodarką wodną stało się bardziej profesjonalne. W zmiennych klimatach modele wyłącznika RainSensor są wyposażone w czujniki nie tylko deszczu, lecz także niskich temperatur.
Dostępny jest również model bezprzewodowy.

 

Irritrol RS 500

 

Łatwy do zainstalowania w jakimkolwiek automatycznym systemie nawadniającym, wyłącza zraszacze podczas deszczu, trzyma je zamknięte, a potem automatycznie je otwiera. Specjalne dyski absorbują wodę w zależności od wielkości opadów.

Jest stosowany jako podstawowy czujnik deszczu w instalacjach nawodnieniowych.